Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PEJA

Peja ngrit epërsinë, mbyllet pjesa e parë

Peja ngrit epërsinë, mbyllet pjesa e parë


14 October, 2021 @17:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Dritës dhe Pejës.

Drita në këtë çerek dukej më e këndellur, por megjithatë Peja nuk lëshoi epërsinë dhe pjesa e parë mbyllet me rezultat 33-46.

Dardan Berisha me 19 pikë është më i dalluari në parket te Peja, kurse te Drita Marcus Mayers me 9 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga