Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

F4: PEJA - TREPÇA

Peja - Trepça, pesëshet startuese

TOPSPORTI / A.P

Peja - Trepça, pesëshet startuese


14 May, 2023 @17:02

Ndeshja e katërt e serisë finale mes Pejës dhe Trepçës luhet sonte në “Karagaç” me fillim nga ora 17:15. Trepça udhëheq 2-1 në seri dhe ndodhet një fitore larg titullit.

5-SHET STARTUESE:

PEJA: Jalen Tate, David Joseph, Fatlind Shoshaj, Alban Veseli, Brad Waldow.

TREPÇA: Ken Brown, Mikaile Tmusic, Jamal Artis, Drilon Hajrizi, Andrew Gordon.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga