Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - BASHKIMI

Përfundon pjesa e parë në derbin Prishtina - Bashkimi

Përfundon pjesa e parë në derbin Prishtina - Bashkimi


10 January, 2021 @17:35

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen derbin në mes të Prishtinës dhe Bashkimit.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 43-42 në të mirë të Prishtinës.

Meriton Ismajli me 15 pikë aktualisht është më i dalluari te Prishtina, kurse te Bashkimi Musab Mala me 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga