Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PRISHTINA

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Drita - Prishtina

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Drita - Prishtina


13 January, 2022 @20:11

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Drita - Prishtina.

Rezultati pas 20 minutave lojë është 42-59 për Prishtinën.

Jetmir Zeqiri e mbylli pjesën e parë me 13 pikë te Prishtina, kurse te Drita Qëndrim Demi me 19 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga