Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - YLLI

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Peja-Ylli

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Peja-Ylli


21 October, 2021 @20:01

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Peja - Ylli.

Ylli ishte në disavantazh prej -7 pikëve nga çereku i parë, derisa 10 minutëshin e dytë e nisi me një seri prej 12-0 dhe në fund të çerekut e mbylli pjesën e parë në epërsi 31-33.

Erjon Kastrati ka shënuar 15 pikë gati sa gjysma e skuadrës suharekase, kurse te Peja Stephen Maxwell po luan me 12 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga