Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - RAHOVECI

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Rahoveci

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Rahoveci


13 October, 2021 @17:47

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Rahovecit.

Pas 20 minuta lojë, rezultati është 44-38 në favor të Yllit.

Barret Benson me 12 pikë është më i miri deri më tani te Ylli, kurse te Rahoveci Fisnik Rugova me 11 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga