Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VAZHDON NDESHJA

Përjashtohen Biraj e Tmusic, ndeshja vazhdon

Përjashtohen Biraj e Tmusic, ndeshja vazhdon


26 February, 2023 @18:45

Posa ka nisur ndeshja mes Bashkimit dhe Trepçës, pasi u zbraz salla 13 qershori nga publiku, ndërsa gjithashtu Qëndrim Biraj dhe Mikaile Tmusic janë përjashtuar nga loja.

Ndeshja vazhdon tash, kur kanë mbetur edhe 2 minuta e 24 sekonda deri në fund të pjesës së parë pranë rezultatit 34-43 në të mirë të mitrovicasve.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga