Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci

Pesëshet e para: Bashkimi - Rahoveci


17 November, 2021 @18:59

Publikohen pesëshet startuese të Bashkimit dhe Rahovecit.

BASHKIMI: Lewis, Toomer, Bunjaku, Shehu, Kazarnovski

RAHOVECI: Yarbrough, Mala, Morina, Greene, Rugova


PRISHTINA - YLLI

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

17/11/21 @ 18:28

PRISHTINA - YLLI

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

FBK Superliga

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

17/11/21 @ 17:53

PRISHTINA - YLLI

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

FBK Superliga

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

17/11/21 @ 17:17

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

17/11/21 @ 16:54

PRISHTINA E RE - MH PRISHTINA

MH Prishtina e hap xhiron me fitore

FBK Liga e Parë

MH Prishtina e hap xhiron me fitore

16/11/21 @ 22:46

PRISHTINA - YLLI

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Ylli ngushton epërsinë e Prishtinës, edhe 10 minuta lojë

17/11/21 @ 18:28

PRISHTINA - YLLI

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

FBK Superliga

Me 15 pikë epërsi mbyllet pjesa e parë

17/11/21 @ 17:53

PRISHTINA - YLLI

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

FBK Superliga

Ç1: Tomsick e Benson me pikë dyshifrore në çerekun e parë

17/11/21 @ 17:17

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

FBK Superliga

Pesëshet e para: Prishtina - Ylli

17/11/21 @ 16:54

KOSOVA

Arbnor Rifati i bashkohet shtabit teknik të reprezentacionit

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/Përfaqësuesja/International

Arbnor Rifati i bashkohet shtabit teknik të reprezentacionit

16/11/21 @ 14:32

RAHOVECI - YLLI

Rahoveci ende pa fitore në Ligën Unike

Liga Unike/FBK Superliga

Rahoveci ende pa fitore në Ligën Unike

13/11/21 @ 19:09

VRESHTARËT

Trajneri i ri i Rahovecit sot debuton

Liga Unike/FBK Superliga

Trajneri i ri i Rahovecit sot debuton

13/11/21 @ 08:33

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (X)

FBK Superliga

TOP 5-shja e javës në Superligë (X)

12/11/21 @ 18:41

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prishtina - Bashkimi

FBK Superliga

Highlights: Prishtina - Bashkimi

10/11/21 @ 22:09

PRISHTINA - BASHKIMI

Prishtina pa telashe ndaj Bashkimit

FBK Superliga

Prishtina pa telashe ndaj Bashkimit

10/11/21 @ 20:55


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga