Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Drita - Peja

Pesëshet e para: Drita - Peja


14 October, 2021 @16:54

Publikohen pesëshet e para të Dritës dhe Pejës.

DRITA: Demi, Mayers, Memeti, Morina, Jakupi

PEJA: Erdem, Arnett, Qallakaj, Berisha, Smith


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga