Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Drita - Ylli

Pesëshet e para: Drita - Ylli


10 October, 2021 @18:52

Caktohen pesëshet e para të Dritës dhe Yllit.

DRITA: Memeti, Mayers, Demi, Johnson, Jakupi.

YLLI: Kastrati, Morina, Tmusic, Randolph, Benson.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga