Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Irlanda (F) - Kosova (F)

FOTO / FIBA

Pesëshet e para: Irlanda (F) - Kosova (F)


24 July, 2021 @15:58

Publikohen pesëshet startuese të Irlandës (F) dhe Kosovës (F).

IRLANDA (F): Melia, FInn, Hujsdens, O’Dwyer, Thornton

KOSOVA (F): Tolefree, Përquku, Rushiti, Shatri, Daci.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja