Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza

Pesëshet e para: KBF Bashkimi - KBF Penza


23 January, 2021 @12:58

Caktohen pesëshet e para të KBF Bashkimit e KBF Penzës.

KBF BASHKIMI: Davidson, Emra, Rushiti, Zeka, Balarabe

KBF PENZA:  Bytyqi, Cooper, Ukaj, Qosja, Gjukaj,


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave