Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Penza - KBF Prishtina

Pesëshet e para: KBF Penza - KBF Prishtina


12 April, 2021 @18:58

Publikohen pesëshet startuese të KBF Penzës dhe KBF Prishtinës në kuadër të ndeshjes së dytë gjysmëfinale të Play Offit.

KBF PENZA: Përquku, Halitaj, Bytyqi, Cooper, Howell

KBF PRISHTINA: Kamerolli, Tolefree, Xhanaj, Shatri, Muhadri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave