Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: KBF Vëllaznimi - KBF Bashkimi

Pesëshet e para: KBF Vëllaznimi - KBF Bashkimi


12 April, 2021 @15:59

Caktohen pesëshet e para në ndeshjen KBF Vëllaznimi dhe KBF Bashkimi, në kuadër të ndeshjes së dytë gjysmëfinale të Play Offit në Ligën e Femrave.

VELLAZNIMI: Baker, Juniku, Berisha, Hoda, Deti

BASHKIMI: Konjusha, Emra, Zeka, Daci, Balarabe.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave