Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli


25 February, 2021 @16:58

Pesëshet e para të ndeshjes Peja - Golden Eagle Ylli, e cila zhvillohet në kuadër të xhiros XX në Superligë.

Peja: Dion Dixon, Dardan Berisha, Laron Dandy, Rron Grapci, Brandon Walters

Golden Eagle Ylli: Valon Bunjaku, Erjon Kastrati, Elyjah Clark, Samir Zekiqi, Demetris Morant


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga