Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli

Pesëshet e para: Peja - Golden Eagle Ylli


11 May, 2021 @20:11

Janë caktuar pesëshet e para të ndeshjes Peja - Golden Eagle Ylli, e cila fillon nga ora 20:15 dhe luhet në kuadër të serisë finale të Play Off-it.

Peja: AJ Walton, Dardan Berisha, Rron Grapci, Lis Shoshi, Brandon Walters

Golden Eagle Ylli: Valon Bunjaku, Elyjah Clark, Erjon Kastrati, Gëzim Morina, Demetris Morant


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga