Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Prishtina

Pesëshet e para: Peja - Prishtina


1 September, 2021 @18:44

Ndeshja e dytë e ditës së sotme në kuadër të Superkupës së Kosovës në basketboll, do të luhet me derbin në mes të Pejës dhe Sigal Prishtinës.

Caktohen pesëshet startuese.

PEJA: Ilter Erdem, Dardan Berisha, Arian Qallaku, Lis Shoshi, Henrik Sirko

SIGAL PRISHTINA: Wendell Mitchell, Nick Tomsick, Meriton Ismaili, Lejson Zeqiri, Jetmir Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës