Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Rahoveci

Pesëshet e para: Peja - Rahoveci


26 September, 2021 @16:57

Caktohen pesëshet startuese të Pejës dhe Rahovecit.

PEJA: Ilter, Qallaku, Berisha, Smith, Sirko

RAHOVECI: Yarbough, Morina, Thomas, Rugova, Davis Jr.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga