Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL8: PRIZRENI - PRISHTINA

Pesëshet e para: Ponte Prizreni - Sigal Prishtina

Pesëshet e para: Ponte Prizreni - Sigal Prishtina


5 February, 2021 @19:05

Janë caktuar pesëshet e para të ndeshjes Ponte Prizreni - Sigal Prishtina, e cila po zhvillohet në kuadër të gjysmëfinales së dytë të Kupës së Kosovës.

Ponte Prizreni: Divine Myles, Xavier Cannefax, Arti Hajdari, Jeremiah Paige, Urim Zenelaj

Sigal Prishtina: Nigel Johnson, Meriton Ismaili, Tevin Mack, Seth LeDay, Fisnik Rugova


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga