Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - BASHKIMI

Pesëshet e para: Prishtina - Bashkimi

Pesëshet e para: Prishtina - Bashkimi


10 January, 2021 @16:42

Publikohen pesëshet e para të Prishtinës dhe Bashkimit.

PRISHTINA: Polloshka, Janjeva, Lekndreaj, Azemi, Rugova.

BASHKIMI: Mala, Biraj, Hoehn, Hamati, Hysenagolli.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga