Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PRIZRENI

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni


28 March, 2021 @18:56

Ndeshja e fundit e kësaj xhiroje të Superligës luhet në kryeqytet, ku Prishtina e pret Prizrenin sonte me fillim nga ora 19:00.

PESËSHET STARTUESE:

PRISHTINA: Johnson, Azemi, Rugova, Lekndreaj, Mack

PRIZRENI: Myles, Hajdari, Vaughn, Taliaferro, Martin.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga