Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Drita

Pesëshet e para: Rahoveci - Drita


18 September, 2021 @16:54

Janë caktuar pesëshet e para të Rahovecit dhe Dritës.

RAHOVECI: Yarbough, Morina, Ejupi, Davis jr, Banyard

DRITA: Mayers, Ibrahimi, Demi, Morina, Jakupi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga