Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Drita

Pesëshet e para: Rahoveci - Drita


15 January, 2022 @17:00

Publikohen pesëshet e para të Rahovecit dhe Dritës.

RAHOVECI: Milik Yarbrough, Edmond Kryeziu, Amer Jackson, Musab Mala, Fisnik Rugova

DRITA: Laurant Ibrahimi, Qëndrim Demi, Nart Llapashtica, Isaiah Johson, Enis Morina.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga