Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Golden Eagle Ylli

Pesëshet e para: Rahoveci - Golden Eagle Ylli


4 May, 2021 @19:58

Publikohen pesëshet e para të Rahovecit dhe Yllit.

RAHOVECI: Altin Morina, Darrell Davis, Marvin Jones, Alban Veseli, Ed Daniel.

YLLI: Valon Bunjaku, Erjon Kastrati, Elyjah Clark, Gëzim Morina, Demetris Morant.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga