Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Rahoveci - Trepça

Pesëshet e para: Rahoveci - Trepça


20 October, 2021 @18:58

Caktohen pesëshet e para të Rahovecit dhe Trepçës.

RAHOVECI: Yarbrough, Morina, Mala, Thomas, Banyard

TREPÇA: Cockfield, Hot, Hajrizi, Gordon, Zekiqi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga