Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Sigal Prishtina - Peja

Pesëshet e para: Sigal Prishtina - Peja


18 September, 2021 @18:56

Publikohen pesëshet e para të Prishtinës dhe Pejës.

PRISHTINA: Mitchell, Palokaj, Tomsick, Janjeva, Zeqiri.

PEJA: Ilter, Qallaku, Berisha, Lekndreaj, Sirko.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga