Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Peja - Trepça

Pesëshet e para: Peja - Trepça


15 May, 2022 @16:44

Publikohen pesëshet e para të  Pejës dhe Trepçës, në kuadër të ndeshjes së tretë gjysmëfinale të Play Offit.

PEJA: Fells, Darius Washington, Dardan Berisha, Daniel Lekndreaj, Calvin Godfrey.

TREPÇA: Ty Cockfield, Mike Edwards, Drilon Hajrizi, Rodney Purvis, Amin Hot.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga