Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Drita

Pesëshet e para: Ylli - Drita


1 December, 2021 @16:55

Caktohen pesëshet e para të Yllit dhe Dritës.

YLLI: Erjon Kastrati, Gëzim Morina, Ardit Pepaj, Henrik Sirko, Cameron Williams.

DRITA: Isaiah Johson, Marcus Mayers, Qëndrim Demi, Enes Morina, Bardh Jakupi.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga