Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Prishtina

Pesëshet e para: Ylli - Prishtina


7 May, 2022 @20:30

Publikohen pesëshet e para të Yllit dhe Prishtinës.

YLLI: Harris, Kastrati, Tmusic, Sirko, Graf

PRISHTINA: Palokaj, Dugat, Ismaili, Zeqiri, Faye.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga