Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Prishtina

Pesëshet e para: Ylli - Prishtina


11 May, 2022 @20:13

Publikohen pesëshet e para në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Play Offit në mes të Yllit dhe Prishtinës.

YLLI: Chri Harris, Erjon Kastrati, Mikaile Tmusic, Henrik Sirko, Dajuan Graf.

PRISHTINA: Jan Palokaj, Henry Dugat, Lejson Zeqiri, Jetmir Zeqiri, Biram Faye.

Ylli është 1-0 në epërsi në seri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga