Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: YLLI - PRISHTINA

Pësojnë vetëm 6 pikë, mbyllet pjesa e parë

Pësojnë vetëm 6 pikë, mbyllet pjesa e parë


11 May, 2022 @21:20

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen e dytë të Play Offit në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Ylli në këtë çerek me mbrojtje të fortë ka pësuar vetëm 6 pikë, derisa rezultati është 41-27 në favor të tyre.

Dajuan Graf me 14 pikë dhe Henrik Sirko me 12 pikë aktualisht janë më të mirët te Ylli, kurse te Prishtina Jetmir Zeqiri dhe Henri Dugat me nga 9 pikë secili.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga