Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Prishtina-Trepça, 5-shet startuese

Prishtina-Trepça, 5-shet startuese


20 November, 2022 @16:49

Ndeshja e parë e ditës luhet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve, ndërsa takohen rivalët e vjetër.

Trajneri turk i Prishtinës Murat Bilge ka vendosur për këtë pesëshe startuese:

PRISHTINA: Thomas, Wilson, Kakruki, Berisha, J Zeqiri.

Ndërsa ai maqedonas i Trepçës, Aleksandar Jonchevski, ka vendosur që të nis ndeshjen kështu:

TREPÇA: Brown, Gordon, Hajrizi, Kastrati, Hot.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga