Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina vs. Legia, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / ARKIV

Prishtina vs. Legia, mbyllet pjesa e parë


17 September, 2019 @20:52

Pas 20 minutave të parë në kryeqytet, Prishtina ndodhet në disavantazh 7 pikësh ndaj Legia Varshavës.

Rezultati i pjesës së parë shënon 37-44 në të mirë të mysafirëve.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga