Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - LEGIA

Prishtina vs. Legia, pesëshet startuese

TOPSPORTI / A.P

Prishtina vs. Legia, pesëshet startuese


17 September, 2019 @19:58

Janë publikuar pesëshet startuese të Prishtinës dhe Legias, të cilat sonte përballen në kuadër të kualifikimeve drejt Champions Leagues.

PRISHTINA: Fahro Alihodzic, Dardan Berisha, Divine Myles, Mikaile Tmusic, Fisnik Rugova.

LEGIA: Romaric Belemene, Michael Finke, Sebastian Kowalczyk, Filip Matczak, Keanu Pinder.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga