Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI

Prizreni largon fundorin amerikan, huazohet te Drita

Prizreni largon fundorin amerikan, huazohet te Drita


1 October, 2021 @18:06

Prizreni sot ka larguar lojtarin amerikan, Isaiah Johson.

Fundori Johson, me marrveshje të dyanshme nuk do të jetë më pjesë e skuadrës prizrenase.

a

Isaiah Johson është huazuar te Drita deri në fund të sezonit, derisa bëhet i huaji i dytë i skuadrës gjilanase.

TABELA AKTUALE

Johnson luajti në dy xhirot e para për Prizrenin në Superligë, derisa fitoi Superkupën e Kosovës me Prizrenin.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga