Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Prizreni thellon epërsinë, përfundon pjesa e parë

Prizreni thellon epërsinë, përfundon pjesa e parë


5 September, 2021 @17:45

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen finale të Superkupës në mes të Prizrenit-16 dhe Trepçës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 46-35 për Prizrenin.

10 minutëshi i parë kishte përfunduar me 3 pikë epërsi, por Prizreni me kundërsulme e ngriti epërsinë në 11 pikë.

Arti Hajdari me 17 pikë aktualisht është më i dalluari te Prizreni, kurse te Trepça Taurus Cockfield me 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës