Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Derbi në gjysmëfinale

Derbi në gjysmëfinale


5 February, 2021 @9:49

Ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës, sot do të luhet në mes të Rahovecit dhe Yllit nga ora 16:00.

Rahoveci në çerekfinale e mposhti Trepçën me rezultat 66-64, kurse Ylli e kaloi Bashkimin me lehtësi 74-60.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Fituesi i këtij dueli do të takohet në finale me fituesin nga ndeshja Ponte Prizreni - Sigal Prishtina.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga