Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Rahoveci vs. Prishtina, caktohet data e Superkupës

Rahoveci vs. Prishtina, caktohet data e Superkupës


5 September, 2019 @15:38

Është caktuar data se kur do të luhet ndeshja garuese për Superkupën e Kosovës në basketboll.

Kjo ndeshje do të luhet më 24 shtator në “Mizair Isma” të Rahovecit, ndërkohë që përballë do të jenë Rahoveci dhe Prishtina, pra nënkampioni dhe kampioni në fuqi.

Ora e ndeshjes nuk është caktuar ende.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga