Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JURE GUNJINA

Rahoveci zyrtarizon përforcimin kroat

Rahoveci zyrtarizon përforcimin kroat


22 August, 2019 @13:17

Përforcimi kroat i Rahovecit, Jure Gunjina, pak më parë është zyrtarizuar nga skuadra e Rahovecit.

Gunjina për faqen e Rahovecit ka thënë se është i emocionuar shumë për stinorin e ri dhe shpreson të takohet me tifozët e skuadrës nënkampione.

26 vjeçari Jure, së fundi ka qenë pjesë e elitës kroate, duke luajtur për ekipin Bosco, që ra nga elita me bilanc 2-20 përgjatë sezonit 2018/19. Gunjina në atë sezon ka shënuar 6.6 pikë mesatarisht për ekipin e tij.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga