Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - YLLI

Rezultati i ngushtë në Mitrovicë, mbyllet pjesa e parë

Rezultati i ngushtë në Mitrovicë, mbyllet pjesa e parë


15 September, 2021 @17:50

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça-Ylli.

Pas 20 minutavelojë rezultati është 38-37 për skuadrën mitrovicase.

Drilon Hajrizi me 9 pikë është më i dalluari te Trepça, kurse te Ylli Brandon Randolph me 12 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga