Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TE EKIPI I RI

Sejfic e nis me double-double te ekipi i tij i ri

Sejfic e nis me double-double te ekipi i tij i ri


2 December, 2022 @16:07

Ish-qendra e Yllit, Ismet Sejfic, që u zyrtarizua dje te KK Bosna, ka qenë kyq në fitoren e ekipit të tij në ndeshje ndaj OKK Spars në derbin lokal të kryeqytetit të Bosnjes e Hercegovinës.

Sejfic luajti me 31 pikë e 11 kërcime në fitore, ndërsa KK Bosna e tij fitoi me rezultat 92-81 derbin e Sarajevës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga