Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç4: PRISHTINA - TREPÇA

S’ka fitues, derbi shkon në vazhdime

S’ka fitues, derbi shkon në vazhdime


20 November, 2022 @18:53

Ka përfunduar koha e rregullt e ndeshjes Prishtina-Trepça, ndërsa gati 2 minuta në fund nuk ka pasur pikë dhe ndeshja me 56-56 ka shkuar në vazhdime.

Përndryshe çereku i katërt përfundoi 11-12, sa për të barazuar mitrovicasit me pikët e Drilon Hajrizit lojën dhe kështu gjithçka do të vendoset tash e tutje në kohën shtesë, vazhdimin e parë.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga