Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - TREPÇA

Thellohet epërsia, mbyllet pjesa e parë

Thellohet epërsia, mbyllet pjesa e parë


22 January, 2022 @19:33

Trepça e thelloi epërsinë në çerekun e dytë ndaj Dritës.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 37-55 në favor të Trepçës.

Samir Zekiqi dhe Burim Zekiqi me nga 9 pikë secili, janë më të mirët deri më tani te skuadra mirtovicase, kurse te Drita Qëndrim Demi me 11 pikë dhe Isaiah Johnson me 10 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga