Të gjitha lajmet

BASHKIMI

Thyhen xhamat e autobusit, sulmohet Kurti

Thyhen xhamat e autobusit, sulmohet Kurti

16 January, 2020 @21:59

Pas ndeshjes dhe fitores së Bashkimit në Mitrovicë ndaj Trepçës, autobusit që ka udhëtuar Bashkimi i janë thyer xhamat.

Pamjet janë këto, ndërsa nga skuadra e Bashkimit kanë bërë të ditur se është sulmuar edhe drejtori i ekipit, Artan Kurti.

a

Drejtuesit e Bashkimit, kanë lajmëruar rastin në polici.

TREPÇA - BASHKIMI

Kthehet nga lëndimi, bëhet hero ndaj ish-skuadrës

16 January, 2020 @21:04

I lënduar më shumë se 3 muaj, Musab Mala, në ndeshjen e parë pas lëndimit u bë hero për Bashkimin. …

TREPÇA - BASHKIMI

Ç3: Zbutet epërsia, edhe 10 minuta lojë

16 January, 2020 @20:15

Rezultati pas 30 minutave është 54-50 në të mirë të Trepçës. Më i miri te Trepça është DJ Hanes, kurse…

PJESA E PARË: TREPÇA - BASHKIMI

Epërsi dyshifrore në ndeshjen Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

16 January, 2020 @19:40

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Bashkimi. Pas 20 minutave lojë, rezultat shënon 37-25 në favor të…

TREPÇA - BASHKIMI

Ç1: Rezultati i ngushtë në Mitrovicë

16 January, 2020 @19:16

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 18-15 në të mirë të Trepçës. Dj Hanes me 9 pikë është më i…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / A.P

16 January, 2020 @18:57

Janë caktuar pesëshet e para të Trepçës dhe të Bashkimit. TREPÇA: Dj Hanes, Valdrin Haxhiu, Besnik Azemi, Shpat Syla, Malik…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga