Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËR HERË TË TRETË!

Katërshja kosovare në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Foto: FFK

Katërshja kosovare në ndeshjen e Ligës së Konferencës


Teksti: FFK

10 August, 2023 @8:59

Gjyqtari kosovar, Visar Kastrati për herë të tretë në këtë edicion do ta ndajë drejtësinë në UEFA Conference League. Ai është deleguar nga UEFA në ndeshjen e parë të rrethit të tretë, ndërmjet skuadrës rumune, Sepsi Sfantu Gheorghe dhe asaj kazake, Aktobe.

Ndeshja do të zhvillohet të enjten në orën 19:00. Kastratit do t’i asistojnë Besnik Morina dhe Fatlum Berisha, derisa gjyqtar i katërt do të jetë Alban Shala.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League