Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

TOP 5-shja e javës në Superligë (4)

TOP 5-shja e javës në Superligë (4)


16 October, 2023 @19:43

Pas ndeshjeve të përfunduara të xhiros së 4 në Superligën e Kosovës në basketboll, TopSporti.com ka përzgjedhur pesëshen e javës bazuar në performancat individuale të lojtarëve.

Ekipin e javës e përbëjnë:

1.Derrick Wilson (Prishtina)
2.Grant Lozoya (Bashkimi)
3.Justin Davis (Peja)
4.Jalen Nesbitt (Ylli)
5.Erik Copes (Bashkimi)


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga