Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TREPÇA-PRIZRENI

Trepça ngrit epërsinë, gjithçka vendoset në çerekun e fundit

Trepça ngrit epërsinë, gjithçka vendoset në çerekun e fundit


19 September, 2021 @18:41

Trepça ka arritur të dalë përpara me 13 pikë, duke luajtur shumë mirë çerekun e tretë ndaj Prizrenit në Minatori.

Me 31-18 ka përfunduar çereku i tretë në të mirë të xehetarëve, ndërsa rezultati para se të nis çereku i katërt është 80-67.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga