Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

F5: TREPÇA - PEJA

Trepça - Peja, 5-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Trepça - Peja, 5-shet startuese


18 May, 2023 @19:44

Ndeshja e fundit e serisë finale. Në “Minatori” të Mitrovicës Trepça dhe Peja ndeshen në ndeshjen përcaktuese për titullin kampion.

PESËSHET STARTUESE:

TREPÇA: Ken Brown, Mikaile Tmusic, Erjon Kastrati, Drilon Hajrizi, Will Daniels.

PEJA: Jalen Tate, Fatlind Shoshi, Alban Veseli, David Joseph, Bradly Waldow.

Ndeshja fillon në ora 20:00.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga