Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PRIZRENI-16

Trepça - Prizreni-16, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / ARKIV

Trepça - Prizreni-16, mbyllet pjesa e parë


19 September, 2021 @17:56

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjes mes Trepçës dhe Prizrenit-16, që po luhet në Mitrovicë.

Skuadrat në pushim kanë shkuar me rezultat të barabartë 49-49.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga