Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - TREPÇA

Trepça thellon epërsinë, mbyllet pjesa e parë

Trepça thellon epërsinë, mbyllet pjesa e parë


20 October, 2021 @19:46

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen në mes të Rahovecit dhe Trepçës.

Skuadra mitrovicase e thelloi epërsinë, derisa pjesa e parë përfundoi me rezultat 36-57.

Amin Hot aktualisht ka 16 pikë të shënuara te Trepça. Ai shënoi 4 treshe në 5 tentimet që i bëri, kurse te Rahoveci më i miri është Milik Yarbrough me 10 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga